O firmie

Początki działalności sięgają 2005 r i jako firma stawiamy na długofalową współpracę z naszymi klientami oraz zrównoważony rozwój, co sprawia, że sprzedajemy nasz asortyment do wielu firmy nie tylko w Polsce ale i całej Europie.

Im bardziej dojrzewamy, tym bardziej mądrzejemy i stopniowo zaczynamy rozumieć, że zegarek, który kosztuje 30 zł i zegarek, który kosztuje 300 zł pokazuje ten sam czas. Dlaczego, więc nie produkować zegarków takich, na których nasi klienci mogliby jeszcze zarobić? Przecież to osoby czytające ten tekst, są dla nas najważniejsze, czyli potencjalni klienci, którzy później zamieniają się w stałych odbiorców… Dziękujemy J

W dzisiejszych czasach, gdy liczy się sprawne funkcjonowanie i punktualność, a cytat Jana Brzechwy:

„ Z ludźmi jest jak z zegarkami! Najważniejsze jest to co mają w środku”

nabrało dla nas olbrzymiego znaczenia i stwierdziliśmy, że nie można się obyć bez zegarka.

W tych czasach wybór odpowiedniego zegarka nie powinien stwarzać większego problemu, a rynek posiada ogromny wybór czasomierzy. Jednak my chcieliśmy zaoferować naszym klientom zegarki, które jak na swój niski przedział cenowy będą się czymś wyróżniać a jednocześnie pozostaną towarem, który pozwoli zarobić naszym klientom podczas dalszej odsprzedaży.

Z myślą o tych osobach powstała firma PERFECT TIME Czarek-Zegarek oferująca taki asortyment jak zegarki naręczne znanych marek Gino Rossi, Perfect, Pacific, Xonix.

W naszej hurtowni znajdą Państwo również szeroki wybór pasków do zegarków (skórzanych oraz materiałowych) , bransolet, budzików , zegarów ściennych, mechanizmów do zegarków naręcznych i ściennych, narzędzi zegarmistrzowskich, kalkulatorów. Posiadamy wszystkie rodzaje baterii srebrowo tlenkowych, litowo-jonowych, alkalicznych i galwanicznych takich marek jak Energizer, Maxell, Sony, Duracell, Seizaiken, Vinnic oraz Rayovac do aparatów słuchowych.

Zgodnie z wyżej umieszczonym cytatem, najważniejsze jest to, co jest wewnątrz. Dlatego zaczęliśmy sprzedawać produkty z oryginalnym japońskim mechanizmem Miyota, który pozwala na bardzo długą bezawaryjność zegarków przy zachowaniu punktualności oraz nadal atrakcyjnej ceny. Pozwoliło nam to zebrać dużo grupę zadowolonych klientów przy jednoczesnym zminimalizowaniu zwrotów zegarków od sprzedających.

Wśród tak obszernej kolekcji swoje miejsce znalazły także zegarki dla dzieci. Nauka odczytywania poprawnej godziny może być nie tylko przyjemna, ale również pełna kolorów i dobrej zabawy. W naszej ofercie znajdziemy wyjątkowe zegarki które są wykonane z tworzywa, które nie wywołuje alergii.

Coś dla siebie znajdzie również wymagającą i podążająca za modą młodzież. Bogatą ofertę i nowoczesny styl oferują wszystkie nasze marki. Bujne wzornictwo, wykorzystanie najnowszych nowinek technicznych oraz różnorodność kolorów, dzięki temu zegarki są bardzo chętnie wybierane przez osoby lubiące wyróżniać się z tłumu.

Klasyczne i eleganckie zegarki na stalowych bransoletach poprzez skórzane paski powinny znaleźć się w każdej garderobie prawdziwego mężczyzny, a typowe cienkie koperty zegarków używane do garniturów tym bardziej.

Zaś zegarki biżuteryjne zdobione cyrkoniami, kryształami lub diamentami chętnie znajdą miejsce w szkatułce niejednej kobiety.

Zegarki dla najstarszych to klasyczne duże koperty z czytelną czcionką na białym tle, tak aby godzina była jak najbardziej widoczna.

Posiadamy również produkty zaskakujące jakim przykładem są zegarki kieszonkowe nadające się dla kolekcjonerów oraz miłośników minionych lat.

Tak duża różnorodność produktów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Dużym atutem robienia zakupów właśnie u nas jest również możliwość dokonania zakupów w sąsiednich hurtowniach mieszczących się w tej samej hali bądź halach przyległych. W naszej hali „nr 5” znajduje się aż 120 boksów, w których mieszczą się hurtownie (np. portfeli, rękawiczek, torebek skórzanych, biżuterii sztucznej, okularów, art. wędkarskich, ozdób choinkowych, zabawek dla dzieci, wyposażenia sklepów oraz odzieży i wiele innych). Takich hal jest aż 15 !

Serdecznie zapraszamy do rozejrzenia się i zapoznania z pełną ofertą naszego sklepu internetowego oraz przede wszystkim stacjonarnego.

Pozdrawiamy,

Zespół PERFECT